7 lat HAHA FOTO w fotograficznym skrócie - Hahafoto.pl
 
 
 

+48 607 603 179

szybki@hahafoto.pl

7 lat HAHA FOTO w fotograficznym skrócie

image
3 października 2018
Historia zaczyna się dużo dużo wcześniej...
We wrześniu w 2009 roku Dominika i Łukasz są w swej podróży poślubnej - samochodowej objazdówce po Europie... Uprawiając szaloną nocną włóczęgę na południu Hiszpanii, w cudnej miejscowości Ronda, trafiają na jakby czekającą tam na nich uliczną fotobudkę.

Czerwona, stalowa kabina, naznaczona znakami czasu niemalże wciągnęła ich do środka. Tak! Ta chwila ma MOC!

   
zdjęcie z hiszpańskiej fotobudki z 2009 roku

zdjęcie z hiszpańskiej fotobudki z 2009 roku

W październiku w 2011 roku Dominika i Łukasz w trakcie biznesowych eksploracji rynku w USA trafiają na pomysł mobilnych fotobudek eventowych. Ci miłośnicy imprez co do wprowadzenia tego pomysłu na polski rynek nie mają najmniejszych wątpliwości. Przecież od 2 lat codziennie patrzą na swe uśmiechnięte twarze zastygłe w hiszpańskiej chwili i uwiecznione przez fotobudkę. Tak! To zdjęcie na komodzie ma MOC!

I to jest nasz START.

Nazwę wymyśla nasz syn, który w trakcie naszej burzy mózgów nad ubraniem słowa "FOTO" beztrosko podskakuje na kolanie taty podśpiewując "HA HA HA HA HA". To nagle łączy się nam w proste ale niebanalne zestawienie HAHA FOTO. Tak! Ta nazwa ma  MOC!

 
twórca nazwy HAHA FOTO z mamą Dominiką

twórca nazwy HAHA FOTO z mamą Dominiką

Po analizie różnych fotobudek dostępnych na międzynarodowym rynku, decydujemy się sprowadzić fotobudkę z USA. Oto nasza pierwsza fotobudka HAHAfun:

 

Jednak amerykańskie oprogramowanie fotobudki nie spełnia naszych oczekiwań, więc tworzymy własne. Nasz własny autorski  soft do fotobudki HAHApp:

 

Fotobudka z USA jednak też nie spełnia naszych oczekiwań, więc w 2012 roku tworzymy kolejną fotobudkę według naszego autorskiego projektu. Powstaje nasza druga fotobudka HAHAparty:

 

Rok później, podążając za rozwijającymi się potrzebami ze strony klientów, tworzymy pierwszą w Polsce owalną fotobudkę - naszą autorską HAHAcool, która bawi Was do dzisiejszego dnia:

 

W kolejnych latach realizujemy dla Was wybitną ilość imprez, zarówno prywatnych jak i biznesowych. Zmieniamy się. Rozwijamy. Promujemy fotobudki w telewizji TVP w programie "Pytanie na śniadanie". Słychać o nas w Antyradio w naszym spocie reklamowym. Dla naszych klientów organizujemy szereg konkursów i akcji specjalnych. Pracujemy wytrwale nad usługami HAHA FOTO i czerpiemy radość z kolejnych Waszych rozHAHAnych fotobudkami imprez:

 

Jedno jest pewne. Bez względu na to jakie nowe atrakcje pojawią się na rynku imprezowym, fotobudka zawsze będzie klasyką gatunku.

Nasze siedmioletnie doświadczenie eventowe w fotograficznym wielkim skrócie prezentujemy w naszym portfolio. Zapraszamy. Ku inspiracji, ku dalszej współpracy.

   

Dziękujemy!

WRÓĆ