Fotobudka dla dzieci | HAHA FOTO
 
 
 

+48 607 603 179

szybki@hahafoto.pl

Fotobudka dla dzieci

Szukasz atrakcji na imprezę dla dzieci? Zamów naszą fotobudkę!

Fotobudka dla dzieci jest doskonałą atrakcją. Organizatorzy imprez dla najmłodszych regularnie zamawiają naszą usługę, nawet jeśli na imprezie przewidują też inne atrakcje. Zdjęcia z fotobudki chcą mieć wszystkie dzieci! Sesja z fotobudką to dla dzieci przygoda! W chwili wydruku zdjęcia emocje dzieci sięgają zenitu! Imprezy w szkole czy w przedszkolu, urodziny, komunie czy bar micwy – nasza fotobudka HAHAkids sprawdzi się przy każdej okazji. Wręcz uprzedzamy, że fotobudka pochłonie uwagę małych gości Nie wierzysz? Zamów fotobudkę a sam się przekonasz, że był to naprawdę doskonały pomysł!

Fotobudka dla dzieci dostarcza mnóstwo radości i zapewnia doskonałą zabawę. Obiektyw budzi w dzieciach wielką kreatywność. Dzieci to mistrzowie w strojeniu min i przyjmowaniu różnych dzikich pozycji do zdjęcia. A to właśnie o to chodzi w zabawie z fotobudką – o luz, zabawę i totalną spontaniczność. Chwilo trwaj!

fotobudka dla dzieci HAHAkids

fotobudka dla dzieci HAHAkids

Dlaczego jednak warto wybrać fotobudkę HAHAkids?

Fotobudka HAHAkids została stworzona z myślą o dzieciach i w 100% dla dzieci. Nieeleganckim i niestabilnym podestom dla dzieci mówimy NIE! Od teraz to dorośli będą się gimnastykować do obiektywu. Dla HAHAkids to dzieci są najważniejsze w kadrze dlatego obiektyw regulowany jest w ramach wysokości 80cm – 120cm, a kadr obejmuje rzeczywistą wysokość od 30cm do 170cm.

Nasze HAHAbudki nie lubią nudy, dlatego zachęcamy do kreatywnego wykorzystywania przestrzeni jako planu zdjęciowego. Czy to w prywatnej, domowej przestrzeni, czy lokalu na pewno znajdziecie naturalne bazowe faktury tła. Czasem wystarczy kilka dodatkowych elementów do osiągnięcia unikatowego, niebanalnego tła do zabawy z fotobudką.

Na naszym profilu Pinterest znajdziesz tablicę z inspiracjami: TUTAJ

Podpowiadamy również, że fotobudka HAHAkids to świetny pomysł na okolicznościowe imprezy rodzinne jak na przykład wesela. Dlaczego? Gdy dzieci zajęte są fantastyczną zabawą z fotobudką, dorośli mogą zająć się równie fantastyczną dorosłą zabawą, z przymrużeniem oka.

 

Chcesz sprawdzić dostępność fotobudki HAHAkids w terminie Twojej imprezy, potrzebujesz wyceny lub masz więcej pytań? Wypełnij nasz formularz ofertowy TUTAJ lub napisz bezpośrednio na dominika@hahafoto.pl.

Jesteśmy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę