Wynajem fotobudek - najlepsze ceny za wypożyczenie - Warszawa | HAHA FOTO
 
 
 

+48 607 603 179

szybki@hahafoto.pl

 
 
 
 
 
Więcej o fotobudkach
down_arrow

Fotobudki oferujemy w obu wariantach. Zobacz różnice.

Fotobudki w wariancie klasycznym wiodą prym zarówno na płaszczyźnie szalonej, nieskrępowanej zabawy, jak i samej prezencji. Alternatywą jest fotobudka w wariancie panela z tłem. Przewagą tej opcji jest szerszy kadr czyli więcej wesołych twarzy na zdjęciu.

Warianty fotobudki

Fotobudki w wariancie klasycznym wiodą prym zarówno na płaszczyźnie szalonej, nieskrępowanej zabawy, jak i samej prezencji. Alternatywą jest fotobudka w wariancie panela z tłem. Przewagą tej opcji jest szerszy kadr czyli więcej wesołych twarzy na zdjęciu.

Fotobudki oferujemy w obu wariantach. Zobacz różnice.

Fotobudki do samodzielnego robienia zdjęć, które mamy dla Ciebie w HAHA FOTO to przede wszystkim klasyka gatunku - owalne lub prostokątne fotokabiny. Za kotarą, w intymnym klimacie możecie pozować, stroić miny, odgrywać role i tworzyć obrazkowe historie - cokolwiek podpowie wyobraźnia. Możesz wybrać też alternatywny wariant fotobudki - panel z tłem. Wtedy w kadrze złapiemy Was jeszcze więcej.

Wypożyczenie fotobudki w HAHA FOTO obejmuje dowóz (w Warszawie GRATIS!) montaż i demontaż, pomoc asystenta-fotografa, zdjęcia bez limitu, śmieszne gadżety do imprezowej stylizacji, wybrane filtry i tła do zdjęć a także możliwość przesłania zdjęć na wybrany adres e-mail lub udostępnienie ich w mediach społecznościowych. A to wszystko w bardzo dobrej cenie!

warianty warianty warianty

Co potrafi fotobudka HAHA FOTO?

Nasze fotobudki pracują na profesjonalnym oprogramowaniu - aplikacji HAHApp. Możesz więc dowolnie projektować fotografie, tworzyć gify ze zdjęć i filmy w HD, publikować zdjęcia bezpośrednio na Facebooku i na stronie internetowej, wysyłać je e-mailem, dodawać do nich kody rabatowe, informacje o konkursach i powiększać swoją bazę kontaktów. A funkcjonalności może być jeszcze więcej!

Zdjęcia z fotobudki

Wydrukowane zdjęcia z fotobudki mogą mieć dowolny szablon - w zależności od wydarzenia, charakteru imprezy i pomysłu zamawiającego. Fotografie z wynajętej fotobudki HAHAfoto drukowane są w wymiarach 10x15 i 15x20. Same zdjęcia na wydrukach mogą mieć dowolny kształt i filtr kolorystyczny - wszystko to kwestia Twojej wyobraźni.

left

dowolne szablony wydruków

  right
left

niestandardowe kształty zdjęć na wydrukach

  right
left

rozmiary wydruków: 10x15 i 15x20

  right
lightbox
left

efekty kolorystyczne

  right
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
 

Fotobudki na wynajem - atrakcyjna cena w HAHA FOTO Warszawa

Organizujesz wesele, urodziny, imprezę firmową lub biznesowy event? Chcesz, aby zabawa na długo pozostała w pamięci zaproszonych osób? Wynajem fotobudki od HAHA FOTO z Warszawy to idealne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie. Nasza HAHAbudka to nie tylko świetna zabawa, lecz także wspaniałe pamiątki zarówno dla Ciebie, jak i uczestników Twojego wydarzenia.

Interesuje Cię wynajem fotobudki? Oferujemy tę usługę w kilku wariantach. Owalne i prostokątne fotokabiny wspaniale prezentują się na wydarzeniach zarówno w oryginalnej grafice HAHA FOTO jak i w brandingu klientów. i są przestrzenią do znakomitej zabawy. Grafikę na ścianach budki możesz zaprojektować tak, aby znalazły się na nich odpowiednie elementy dekoracyjne lub przekaz reklamowy. Innym wariantem jest HAHAbudka jako panel z tłem. W tej opcji mamy możliwość zmieszczenia większej liczby osób na zdjęciu.

Wypożyczenie fotobudki od HAHA FOTO to gwarancja doskonałej zabawy!

Wypożyczenie fotobudki od HAHA FOTO to kompleksowa usługa. Przywozimy, montujemy, obsługujemy - a Ty cieszysz się fotobudką na swojej imprezie. Proponujemy wynajem fotobudki na wesele, urodziny czy event biznesowy, a tutaj szeroki wachlarz funkcjonalności marketingowych.

Potrzebujesz więcej informacji? W zakładkach na naszej stronie znajdziesz szczegółowe dane dotyczące konkretnych wydarzeń, oferty i funkcjonalności naszych fotobudek. Zachęcamy jednak do kontaktu z nami – wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy i przedstawimy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Co jeszcze warto wiedzieć, jeśli interesuje Cię fotobudka? Ceny przez nas oferowane są naprawdę atrakcyjne. Ponadto nasze fotobudki pracują na autorskiej aplikacji HAHApp, którą stale rozwijamy, odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Proponujemy wynajem HAHAbudek w Warszawie i na terenie całej Polski. Dowieziemy je wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Skorzystaj z opcji “szybki kontakt” i sprawdź, jakie korzyści i ile radości da Ci wynajem fotobudki.