Kup fotobudkę | HAHA FOTO
 
 
 

+48 607 603 179

szybki@hahafoto.pl

Sprzedaż fotobudek HAHA FOTO

‘5 x HAHA’ to kluczowe atuty fotobudek HAHA FOTO, które wyróżniają nas na tle konkurencji:

icon

SYSTEM MONTAŻOWY

Możesz być pewien, że Twoja fotobudka, bazująca na opatentowanym systemie montażowym najwyższej jakości, sprawdzi się na każdym evencie w każdych warunkach pogodowo-terenowych. Masz na to dożywotnią gwarancję!

icon

TRANSPORT MICRĄ

Jeśli Twój samochód to kompakt wielkości Nissana Micry to dobrze się składa. Zaprojektowaliśmy fotobudki tak, by po złożeniu zmieściły się do każdego samochodu….prawie każdego.

icon

JEDNA OSOBA

Samodzielnie załadujesz, przetransportujesz i zmontujesz swoją fotobudkę. Lekka oraz łatwa i szybka w montażu konstrukcja to kwintesencja mobilności fotobudek HAHA FOTO.

icon

AUTORSKIE OPROGRAMOWANIE

Aplikacja HAHApp umożliwi Ci realizację specjalnych życzeń klientów albo Twoich własnych pomysłów na unikalne funkcjonalności fotobudki.

icon

ELASTYCZNOŚĆ KONSTRUKCJI

Jeśli masz własną wizję, jak powinna wyglądać Twoja fotobudka, poinformuj nas o tym. Przygotujemy indywidualny projekt i zrealizujemy go specjalnie dla Ciebie.

Fotobudki HAHA FOTO to doskonały pomysł na biznes. Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania, a doradzimy Ci przy wyborze odpowiedniej wersji fotobudki oraz pomożemy skompletować wyposażenie dodatkowe.

Nasza oferta obejmuje:

Dlaczego HAHA FOTO?

Nasza fotobudka Alternatywy
Opatentowany system montażowy ‘Garażowe’ konstrukcje wątpliwej jakości
Lekka, składana konstrukcja umożliwiająca wygodny transport małym samochodem Nieporęczne jedno, dwu-częściowe konstrukcje wymagające dużego auta lub dodatkowej przyczepy
Montaż fotobudki przez jedną osobę Potrzebna dodatkowa osoba = dodatkowe koszty
Gwarancja na konstrukcję oraz sprzęt Brak
Autorska aplikacja HAHApp nieustannie rozwijana i ulepszana Ograniczony funkcjonalnie soft pobrany z Internetu
Opcja nieograniczonej personalizacji fotobudki Jeden wzór i kolor. Dodatkowe opłaty za Twoją grafikę na kabinie
Modułowa rozbudowa oprogramowania ‘Wszystko w jednym’ nawet to, czego aktualnie nie potrzebujesz, ale musisz za to zapłacić
Drukarka Mitsubishi sprawdzona na setkach eventów Tanie drukarki nie nadające się do masowych szybkich wydruków jakości fotograficznej
Zdalne wsparcie techniczne Brak
Zdalne aktualizacje oprogramowania Brak albo konieczność samodzielnej instalacji