Fotobudka na imprezę - Warszawa | HAHA FOTO
 
 
 

+48 607 603 179

szybki@hahafoto.pl

Branding zewnętrzny fotobudki

Fotobudka jako nośnik reklamowy to 6m2 powierzchni do zagospodarowania. Każda ściana fotobudki może dowolnie współgrać z aktualną kampanią marketingową brandu. Zobacz jak wykorzystali ten potencjał nasi klienci.

Imprezowa fotobudka HAHA FOTO z Warszawy to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą wzbogacić oraz uzupełnić swój event w taki sposób, aby był on atrakcyjny dla gości oraz osób zainteresowanych współpracą z naszą marką. Oferujemy przestrzeń do zabawy i 6 m2 powierzchni reklamowej do graficznego zagospodarowania. Oto, jak możliwości HAHAbudki wykorzystali już nasi klienci.

 

Prostokątna

budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka

Owalna

budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka

Inne możliwości brandingu fotobudki

Klasyczna fotobudka czy panel z tłem? Różne warianty fotobudki pozwalają na odmienne możliwości kreacji reklamy na ścianach fotobudki i nie tylko – wszystko w zależności od wizji.

Fotobudka w klasycznym wariancie to co najmniej cztery miejsca na branding Twojej marki. Monitor zewnętrzny znakomicie sprawdzi się jako ekran do prezentacji banerów sponsorskich, pokazu slajdów lub reklamy. Ekran dotykowy fotobudki to strefa, którą zobaczy każdy, kto będzie pozował do zdjęć. Hasło reklamowe, pasek z informacją, ramka z logotypem – pomysłów na tę powierzchnię jest wiele. Kolorem możemy nawiązywać do identyfikacji wizualnej  Twojego brandu. Tłem zdjęć wewnątrz fotobudki może być też dowolna grafika.

Drugi wariant  fotobudki, czyli panel z tłem, to nie tylko monitor zewnętrzny i ekran dotykowy, ale także ściany zewnętrzne oraz kick panel, czyli ściana okalająca ekran dotykowy. W tym wariancie każdy element brandingu fotobudki jest stale widoczny dla osób pozujących przed obiektywem i pozostałych gości eventu.

plus plus plus plus plus plus plus plus warianty warianty warianty

Branding zdjęć z fotobudki na imprezie

Zdjęcia z fotobudki mogą być dowolnie brandowane. Możemy umieścić na nich bliskie marce hasztagi, firmowy slogan, logotyp, teksty lub grafikę nawiązującą do eventu a także informacje marketingowe, które goście Twojego wydarzenia razem ze zdjęciami i wspomnieniami zabiorą ze sobą do domu.

Możliwości marketingowe imprezowej fotobudki

Nasze fotobudki pracują na autorskiej aplikacji HAHApp. Oprogramowanie pozwala na stworzenie scenariusza, który dokładnie spełni wymogi kampanii reklamowej, której częścią jest imprezowa fotobudka HAHA FOTO. Jesteśmy gotowi do tworzenia unikalnych funkcjonalności, aby Twoja fotobudka była niepowtarzalnym miejscem reklamy firmy i unikatowym doświadczeniem gości z Twoim brandem.

Jakie dodatkowe atrakcje może mieć fotobudka?

Zdjęcia z fotobudek to unikatowy materiał – także marketingowy, dlatego tworzymy z nich pamiątki, gadżety, podarunki i atrakcyjne imprezowe drobiazgi. Fotobudce towarzyszą  okulary, peruki i inne elementy przebrania, ale na potrzeby imprezy możemy stworzyć okolicznościowe ramki, a ze zdjęć z budki złożyć kolaż lub przygotować tablicę do samodzielnego wyklejania fotografiami przez uczestników atrakcji.

 

Okulary z logotypem/sloganem

 

Tablica ścienna wyklejana zdjęciami przez gości eventu

 

Kolaż wybranych zdjęć z fotobudki

 

Ramka fotograficzna na zdjęcie z fotobudki

Fotobudka na imprezę - Warszawa ...i nie tylko!

Fotobudka na imprezie to nie tylko świetna atrakcja dla gości, możliwość integracji i wywoływanie uśmiechów na twarzy imprezowiczów. Imprezowa fotobudka to także okazja do różnorodnych działań na polu marketingowo - reklamowym.

Zdjęcia z fotobudek to unikatowy materiał, z którego tworzymy przeróżne pamiątki. HAHAbudka w wariancie klasycznym lub jako panel z tłem to nieco inne możliwości i powierzchnie marketingowe do wykorzystania. Zobacz różnice i wybierz odpowiedni dla swojego wydarzenia wariant fotobudki.

Warto wiedzieć, że każda nasza fotobudka na imprezę pracuje na autorskiej aplikacji HAHApp, której funkcje dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze oprogramowanie nie posiada funkcji, której potrzebujesz? Masz pomysł na unikatowe wykorzystanie HAHAbudki w swojej kampanii marketingowej? Koniecznie do nas napisz. Uwielbiamy realizować niestandardowe projekty reklamowe. Krótko mówiąc, nasza oferta jest naprawdę bogata, ale razem z Tobą możemy stworzyć epicką atrakcję o niesamowitym potencjale reklamowym.

Chcesz, żeby na Twojej imprezie stanęła fotobudka z reklamą Twojej firmy? Skorzystaj z naszej oferty!

Imprezowa fotobudka HAHA FOTO obrandowana dla celów biznesowych to kompleksowe rozwiązanie. Na bazie naszej sieci partnerskiej organizujemy również  ogólnopolskie kampanie fotobudkowe.

Informacje, których potrzebujemy do przygotowania dla Ciebie oferty ogólnopolskiej kampanii fotobudkowej:

 

  • daty poszczególnych eventów,
  • lokalizacje poszczególnych eventów,
  • czas pracy fotobudki w każdej lokalizacji,
  • wybrany wariant fotobudek,
  • informacje na temat brandingu fotobudek.
mapa
 

Chcesz się dowiedzieć, jak w praktyce działają nasze fotobudki na imprezie? Chcesz zobaczyć, jak na nasze kampanie reagują goście wydarzeń i jakie efekty przynosi nasza praca? Na temat zrealizowanych projektów fotobudkowych piszemy na blogu. Mamy nadzieję, że odniesione do tej pory sukcesy na polu współpracy z wieloma firmami i różnymi organizacjami, przekonają Cię do opisywanej tu atrakcji. Nasza fotobudka przyniesie mnóstwo radości uczestnikom imprezy, natomiast Tobie – wymierne efekty finansowe w postaci nowych klientów oraz podpisanych umów współpracy. Wszystko za sprawą gości imprezy, których przyciągnie do Twojego stoiska nasza fotobudka, a którzy mogą stać się Twoimi nowymi partnerami biznesowymi. Obsługujemy imprezy nie tylko z Warszawy, ale i z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

zobacz