Fotobudka na imprezę - Warszawa | HAHA FOTO
 
 
 

+48 607 603 179

szybki@hahafoto.pl

Branding zewnętrzny fotobudki

Fotobudka jako nośnik reklamowy to 6m2 powierzchni do zagospodarowania. Każda ściana fotobudki może dowolnie współgrać z aktualną kampanią marketingową brandu. Zobacz jak wykorzystali ten potencjał nasi klienci.

Prostokątna

budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka

Owalna

budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka
budka

Inne możliwości brandingu fotobudki

Fotobudka w wariancie klasycznym i panel z tłem to nieco inne możliwości i powierzchnie reklamowe do wykorzystania. Zobacz różnice i wybierz odpowiedni dla swojego wydarzenia wariant fotobudki.

plus plus plus plus plus plus plus plus warianty warianty warianty

Branding zdjęć

Zdjęcia z fotobudki mogą być dowolnie brandowane. Można umieścić tutaj teksty lub grafikę nawiązującą do okazji eventu lub dowolne informacje marketingowe.

Możliwości marketingowe

Nasze fotobudki pracują na autorskiej aplikacji HAHApp, którą stale rozwijamy odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Nie posiadamy w ofercie funkcjonalności, której potrzebujesz? Masz pomysł na unikatowe wykorzystanie fotobudki w swojej kampanii marketingowej? Koniecznie napisz do nas. Uwielbiamy realizować niestandardowe projekty fotobudkowe.

Dodatkowe atrakcje

Zdjęcia z fotobudek to unikatowy materiał dlatego tworzymy z nich przeróżne pamiątki i atrakcje.

 

Okulary z logotypem/sloganem

 

Tablica ścienna wyklejana zdjęciami przez gości eventu

 

Kolaż wybranych zdjęć z fotobudki

 

Ramka fotograficzna na zdjęcie z fotobudki

Fotobudka na imprezę - Warszawa

Fotobudka na imprezie to nie tylko miły dodatek i ogromna atrakcja, lecz także okazja, by przemycić treść, którą chcemy przekazać uczestnikom danego wydarzenia. Zdjęcia z HAHAbudki mogą być dowolnie brandowane. Można umieścić tutaj teksty lub grafikę nawiązującą do okazji eventu lub dowolne informacje promocyjne. HAHAbudka w wariancie klasycznym lub jako panel z tłem to nieco inne możliwości i powierzchnie marketingowe do wykorzystania. Zobacz różnice i wybierz odpowiedni dla swojego wydarzenia wariant fotobudki.

Warto wiedzieć, że każda nasza imprezowa fotobudka pracuje na autorskiej aplikacji HAHApp, którą stale rozwijamy, odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Nie posiadamy w ofercie funkcjonalności, której potrzebujesz? Masz pomysł na unikatowe wykorzystanie HAHAbudki w swojej kampanii marketingowej? Koniecznie do nas napisz. Uwielbiamy realizować niestandardowe projekty reklamowe. Ponadto zdjęcia z fotobudek to unikatowy materiał, z któego tworzymy przeróżne pamiątki. Krótko mówiąc, nasza oferta jest już naprawdę bogata, ale specjalnie dla Ciebie jeszcze bardziej ją urozmaicimy!

Marzy Ci się fotobudka na imprezie, którą organizujesz? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Interesuje Cię skorzystanie z usługi, jaką jest imprezowa fotobudka, w celach biznesowych? Oferujemy kompleksową usługę organizacji ogólnopolskich kampanii fotobudkowych. Jest to skuteczna, a zarazem sympatyczna i nienachalna metoda reklamy.

Kluczowe informacje potrzebne do przygotowania oferty ogólnopolskiej kampanii fotobudkowej:

  • daty poszczególnych eventów,
  • lokalizacje poszczególnych eventów,
  • czas pracy fotobudki w każdej lokalizacji,
  • wybrany wariant fotobudek,
  • informacje na temat brandingu fotobudek.
mapa
 

Chcesz się dowiedzieć, jak to wygląda w praktyce? Jak na nasze kampanie reagują goście poszczególnych wydarzeń i jakie efekty przynosi nasza praca? Na temat zrealizowanych z sukcesem przedsięwzięć piszemy na blogu. Zapraszamy do lektury! Mamy nadzieję, że uda nam się Cię zachęcić i zdecydujesz się na atrakcję, jaką jest imprezowa fotobudka, która wszystkim uczestnikom przyniesie mnóstwo radości, natomiast Tobie – wymierne efekty finansowe! Spróbuj – jesteśmy w stu procentach przekonani, że będziesz zadowolony! Obsługujemy nie tylko klientów z Warszawy, ale i z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

zobacz