Fotobudka na urodziny - Warszawa ...i nie tylko!

Szukasz pomysłu na epicką imprezę urodzinową? Zamów naszą HAHAbudkę! Dzięki niej Twoje urodziny przejdą do historii, a każdy z Twoich Gości będzie miał fantastyczną pamiątkę ze świętowania razem z Tobą perfekcyjnie przygotowanej rocznicy urodzin.

Fotobudka na urodziny to świetny pomysł na zabawę, której nie zapomni nikt z imprezowiczów. Nieważne, czy będzie to osiemnastka, trzydziestka, pięćdziesiątka, urodziny dziecka, babci, męża, dziesiąte urodziny Twojego ukochanego psa, czy piąte urodziny Twojej restauracji - gwarantujemy salwy śmiechu, zadowolenie na twarzach i niesamowitą pamiątkę z Twojej imprezy urodzinowej.

Dlaczego fotobudka HAHAfoto to najlepszy wybór? Bo jej wygląd możesz dopasować do tematu i charakteru Twojej imprezy urodzinowej. Zaprojektuj wygląd budki, grafikę i napisy na zdjęciach, które zobaczą Twoi Goście. Oddajemy Ci miejsce, w którym możesz utrwalić niesamowite chwile spędzone w gronie bliskich i ważnych dla Ciebie osób. W pakiecie dostajesz od nas kompleksową usługę i 100% zadowolenia. Profesjonalna obsługa fotobudki HAHA FOTO to wszelkie niezbędne informacje i pełen serwis: od zapytania o wolny termin po przekazanie zdjęć z Twojej imprezy urodzinowej.

Fotobudka na urodziny - cena i jakość w HAHA FOTO

Urodziny, na których pojawia się budka do robienia zdjęć, to wydarzenie, które Twoi Goście będą wspominać przez długi czas. Gwarantujemy świetną rozrywkę zarówno tym, dla których pozowanie przed obiektywem jest tak naturalne, jak uśmiech na co dzień, jak i osobom bardziej skrytym, które dopiero po kilku chwilach otwierają się i włączają we wspólną zabawę.

Jeśli szukasz w Warszawiefotobudki na urodziny dziecka - oto jesteśmy! Fotobudka na imprezie zorganizowanej dla kilkulatka i wydruk zdjęć na miejscu albo na budka do zdjęć na osiemnastce lub urodzinach nastolatka i możliwość przesłania zdjęć prosto do mediów społecznościowych - to rozwiązania, które spełnią wyjątkowe oczekiwania prawdziwych rodzinnych event managerów. Już dziś zapytaj o terminy i cennik fotobudki HAHA FOTO!

Budka do zdjęć na urodziny i inne ważne imprezy

Gdzie zamówić fotobudkę na imprezę w Warszawie? W HAHA FOTO! HAHAbudka w jednym miejscu wywołuje zdjęcia i salwy śmiechu. Budka do zdjęć znakomicie sprawdzi się na urodzinach, weselach, komuniach, wieczorach panieńskich i kawalerskich, rocznicach i imprezach okolicznościowych a także imprezach firmowych i eventach marketingowych. Na weselu pozwoli zachować zdjęcia wszystkich weselnych gości w najdoskonalszych humorach. Na imprezach firmowych budka do zdjęć będzie okazją do pozytywnej integracji zespołu. Na komunii może być dodatkowym czasem spędzonym z rodziną - tą bliższą i dalszą.

Dajemy Ci najpiękniejszą w Polsce fotobudkę stworzoną od podstaw przez polskiego producenta.Wynajem fotobudek w Warszawie prowadzimy już od ponad 7 lat.

Fotobudka - okazja do uśmiechu na miarę Twoich potrzeb

Wygląd fotobudki HAHAfoto możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Obraz na ścianach obu podstawowych modeli budek - kwadratowej i owalnej - możesz dowolnie projektować. Do Twojej dyspozycji oddajemy 6m2 powierzchnido indywidualnego projektu.

Ale to jeszcze nie wszystko! Klasyczną fotobudkę możesz zamienić na panel z tłem - a to oznacza, ze jeszcze więcej Twoich Gości zmieści się w kadrze. Dzięki opcji greenbox możesz przenieść fotografowane osoby w dowolne miejsca - nawet najbardziej odległe i fantastyczne. Chcesz więcej? Proszę bardzo! Z pojedynczych zdjęć stwórz animowanego gifa. Możesz go opublikować na Facebooku lub otrzymać na skrzynkę mailową. Poszczególne kadry możesz wydrukować dodając filtry do zdjęć. Potrzebujesz jeszcze rekomendacji?

HAHA FOTO gości na najlepszych imprezach urodzinowych w Warszawie i na terenie całej Polski. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę