Fotobudka na wesele - Warszawa | HAHA FOTO
 
 
 

+48 607 603 179

szybki@hahafoto.pl

 
 
 
 
 
 
Zobacz szczegóły oferty
down_arrow

Fotobudka na wesele - dokładnie taka, jakiej oczekujesz

Wiemy, jak ważne na przyjęciu weselnym jest to, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, żeby wszystko do siebie pasowało - dokładnie tak, jak Młoda Para. Dlatego proponujemy personalizację fotobudki w taki sposób, aby doskonale współgrała z wystrojem i charakterem Waszej imprezy ślubnej.

Na każdej ścianie HAHAbudki możemy umieścić dowolną grafikę. Wasze zdjęcia z pierwszych wycieczek i wspólnie spędzonych chwil, Wasze złote myśli i symbole wspólnych pasji - jest wiele pomysłów na stworzenie osobistego wystroju budki tak, aby najpełniej oddawała Wasz temperament i była przyciągającym wzrok miejscem podczas Waszego wesela.

Personalizacja budki

Wiemy, jak ważne na przyjęciu weselnym jest to, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, żeby wszystko do siebie pasowało – dokładnie tak, jak Młoda Para. Dlatego proponujemy personalizację fotobudki w taki sposób, aby doskonale współgrała z wystrojem i charakterem Waszej imprezy ślubnej.

Na każdej ścianie HAHAbudki możemy umieścić dowolną grafikę. Wasze zdjęcia z pierwszych wycieczek i wspólnie spędzonych chwil, Wasze złote myśli i symbole wspólnych pasji – jest wiele pomysłów na stworzenie osobistego wystroju budki tak, aby najpełniej oddawała Wasz temperament i była przyciągającym wzrok miejscem podczas Waszego wesela.

Zaskoczcie swoich gości
unikatową oprawą fotobudki.

Stworzymy dla Was
indywidualną grafikę z Waszymi
wizerunkami.

Achy i ochy gwarantowane!

personalizacja

Personalizacja zdjęć z HAHAbudki

Na fotografiach z naszej fotobudki na wesele mogą znaleźć się Wasze własne teksty, imiona, miejsce i data ślubu, a zdjęcia mogą posiadać wybraną ramkę. Ta wyjątkowa pamiątka z Waszej imprezy na długo zostanie w pamięci – i w rękach – Waszych gości. Powiedzcie, jaki macie pomysł – a my go zrealizujemy!

lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox
lightbox

Atrakcje z weselnej fotobudki

Zdjęcia z fotobudki to pamiątka na długie lata, dlatego proponujemy stworzenie z nich ciekawych gadżetów i upominków. Album na zdjęcia z miejscem na podpisy gości, specjalna mozaika ze zdjęć, personalizowane ramki albo kolaż imprezowych fotografii do zawieszenia na ścianie – to tylko kilka naszych pomysłów. Wiemy, że macie ich więcej!

Warszawa pokochała fotobudki na weselach

Fotobudka na wesele to idea, która w ostatnich latach zyskała ogromną popularność. Coraz więcej Młodych Par decyduje się na wynajęcie atrakcji, która pozwala gościom na samodzielne sesje fotograficzne. Tworzenie spontanicznych, kolorowych, szalonych zdjęć w najbliższym gronie zawsze wywołuje salwy uśmiechów. Budka do zdjęć to nie tylko świetne urozmaicenie przyjęcia, lecz także pomysł na stworzenie wspaniałej pamiątki z weselnego przyjęcia.

Ekipa HAHA FOTO gościła już na wielu uroczystościach a fotobudka na weselach w Warszawie i w całej Polsce wywoływała salwy śmiechu i dostarczyła okazji do wspominania tego szczególnego dnia dla Młodej Pary, jej rodziny i bliskich. Świadczą o tym rekomendacje młodych mężów i żon, którym towarzyszyliśmy. Zabawa z HAHAbudką to wiele emocjonujących chwil na miejscu i godziny wspomnień przy oglądaniu pamiątkowych zdjęć. Zamów termin już dziś! Zapewniamy najlepszą zabawę na weselu w Warszawie …i nie tylko!

 

Album na zdjęcia

 

Mozaika ze zdjęć z fotobudki

 

Kolaż zdjęć

 

Ramki fotograficzne na zdjęcia

Fotobudka na wesele

Czy chcecie, aby TEN DZIEŃ pozostał w pamięci, jako najszczęśliwszy dzień Waszego życia? Czy chcecie, aby Wasi bliscy TEGO DNIA uśmiechali się jeszcze bardziej? Mamy dla Was pomysł na wesele, dzięki któremu uśmiech na twarzach Waszych gości będzie malował się przez długi czas. Mamy sposób, by TEN DZIEŃ zapamiętali wszyscy - na długo. Mamy dla Was fotobudkę HAHA FOTO!

Budka do samodzielnego wykonywania serii zdjęć to znakomity sposób na zabawę podczas przyjęcia. Fotobudkę na Waszą imprezę przywieziemy na terenie Warszawy za darmo! Na miejscu zmontujemy ją i pomożemy w obsłudze. To jak? Gotowi do zabawy?

Oferta

Wynajem fotobudki na wesele i inne imprezy rodzinne:
Pakiet podstawowy Pakiet weselny
Jak długo trwa zabawa z fotobudką? 2 h 3 h
W Warszawie i okolicach GRATIS. Podaj nam kod pocztowy - zweryfikujemy ten punkt. Transport fotobudki na imprezę star_green star_purple
Montaż trwa w czasie pierwszych tradycji weselnych. Gdy goście zaczynają zabawę, fotobudka jest już gotowa. Montaż i demontaż fotobudki star_green star_purple
HAHAobsługa koordynuje przebieg zabawy i monitoruje pracę fotobudki. Asysta HAHAobsługi star_green star_purple
Gadżety to uniwersalny zestaw peruk, kapeluszy, okularów, wąsów i rekwizytów. Śmieszne gadżety do pozowania star_green star_purple
Nie ma żadnych limitów na ilość wykonanych zdjęć bądź ilość wydruków. Zdjęcia bez limitu star_green star_purple
Dowolny układ zdjęć na wydruku star_green star_purple
Zdjęcia kolorowe, czarno-białe, retro, bądź sepia star_green star_purple
Wszystkie zdjęcia w jednym katalogu przekazujemy przez dedykowany serwis internetowy. Zdjęcia w wersji elektronicznej star_green star_purple
Personalizacja zdjęć star_purple
Galeria jest zabezpieczona hasłem i dostępna przez 3 miesiące od imprezy. Galeria zdjęć on-line star_purple
Album z mazakami i taśmami klejącymi może przyjechać razem fotobudką. Album do zdjęć i życzeń
699 PLN 899 PLN
Pakiet podstawowy
Jak długo trwa zabawa z fotobudką? 2 h
W Warszawie i okolicach GRATIS. Podaj nam kod pocztowy - zweryfikujemy ten punkt. Transport fotobudki na imprezę star_green
Montaż trwa w czasie pierwszych tradycji weselnych. Gdy goście zaczynają zabawę, fotobudka jest już gotowa. Montaż i demontaż fotobudki star_green
HAHAobsługa koordunuje przebieg zabawy i monitoruje pracę fotobudki. Asysta HAHAobsługi star_green
Gadżety to uniwersalny zestaw peruk, kapeluszy, okularów, wąsów i rekwizytów. Śmieszne gadżety do pozowania star_green
Nie ma żadnych limitów na ilość wykonanych zdjęć bądź ilość wydruków. Zdjęcia bez limitu star_green
Dowolny układ zdjęć na wydruku star_green
Zdjęcia kolorowe, czarno-białe, retro, bądź sepia star_green
Wszystkie zdjęcia w jednym katalogu przekazujemy przez dedykowany serwis internetowy. Zdjęcia w wersji elektronicznej star_green
Personalizacja zdjęć
Galeria jest zabezpieczona hasłem i dostępna przez 3 miesiące od imprezy. Galeria zdjęć on-line
Album z mazakami i taśmami klejącymi może przyjechać razem fotobudką. Album do zdjęć i życzeń
699 PLN
Pakiet weselny
Jak długo trwa zabawa z fotobudką? 3 h
W Warszawie i okolicach GRATIS. Podaj nam kod pocztowy - zweryfikujemy ten punkt. Transport fotobudki na imprezę star_purple
Montaż trwa w czasie pierwszych tradycji weselnych. Gdy goście zaczynają zabawę, fotobudka jest już gotowa. Montaż i demontaż fotobudki star_purple
HAHAobsługa koordunuje przebieg zabawy i monitoruje pracę fotobudki. Asysta HAHAobsługi star_purple
Gadżety to uniwersalny zestaw peruk, kapeluszy, okularów, wąsów i rekwizytów. Śmieszne gadżety do pozowania star_purple
Nie ma żadnych limitów na ilość wykonanych zdjęć bądź ilość wydruków. Zdjęcia bez limitu star_purple
Dowolny układ zdjęć na wydruku star_purple
Zdjęcia kolorowe, czarno-białe, retro, bądź sepia star_purple
Nie ma żadnych limitów na ilość wykonanych zdjęć bądź ilość wydruków. Zdjęcia w wersji elektronicznej star_purple
Personalizacja zdjęć star_purple
Galeria jest zabezpieczona hasłem i dostępna przez 3 miesiące od imprezy. Galeria zdjęć on-line star_purple
Album z mazakami i taśmami klejącymi może przyjechać razem fotobudką. Album do zdjęć i życzeń
899 PLN
 

Szukasz fotobudki na wesele? Wynajmij ją od HAHA FOTO!

Organizujesz wesele w Warszawie lub okolicach (albo w dowolnym miejscu w Polsce) – polecamy jedyne w swoim rodzaju, najpiękniejsze w Polsce fotobudki. Pomysł na nasze budki podsunęło nam życie i nasza podróż poślubna. Pierwszą – wypróbowaliśmy w Hiszpanii, kolejne – przywieźliśmy z USA, teraz pracujemy na naszych własnych, autorskich, zaprojektowanych i zbudowanych przez nas fotobudkach.

Choć fotograf na ślubie i imprezie rodzinnej to dziś standard, zdjęcia przez niego wykonane są zazwyczaj dość przewidywalne. Fotobudka na wesele od HAHA FOTO to zupełnie inna jakość i inne emocje podczas sesji fotograficznych!

Oferujemy usługę, jaką jest fotobudka na wesele w przeróżnych wariantach oraz rozmiarach. Proponujemy designerskie prostokątne i owalne budki, ze znakomicie dopracowaną grafiką – gotową lub tworzoną na zlecenie. Do wyboru mamy także otwarte fotobudki w formie panelu z tłem – tak, aby w kadrze zmieściło się jeszcze więcej uśmiechniętych gości.

Jesteśmy gotowi sprostać Waszym wymaganiom, bo wiemy, że TEN DZIEŃ musi być wyjątkowy. Pozwólcie nam wywołać salwy śmiechu na Waszym weselu. Zapraszamy do współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta – Wesele w Warszawie z fotobudką HAHA FOTO

Przygotowaliśmy specjalny pakiet, który pozwala na wypożyczenie budki do zdjęć na wesele w atrakcyjnej cenie. Nasze fotobudki wynajmujemy wszystkim, przyszłym nowożeńcom z terenu Warszawy, ale chętnie podróżujemy również po całej Polsce!

Co obejmuje nasz pakiet? Zabawę w towarzystwie fotobudki przez 3 godziny i… żadnych limitów wykonywanych zdjęć! Co więcej, możesz liczyć na pomoc ekipy HAHA FOTO podczas robienia zdjęć oraz zestaw niezbędnych gadżetów, m.in. peruk, kapeluszy, okularów, wąsów. Wydrukowane zdjęcia mogą posiadać dowolny układ oraz nałożony filtr. Fotografie w krótkim czasie znajdą się na Twojej poczcie e-mail, a całą galerię wraz ze znajomymi i rodziną będziecie mogli oglądać z dowolnego miejsca, on-line.

zobacz