Rekomendacje - Hahafoto.pl
 
 
 

+48 607 603 179

szybki@hahafoto.pl

Rekomendacje

Ewa Serafin

22 czerwca 2013 | Radom „Polecamy fotobudkę każdemu kto lubi dobrą zabawę. Fotobudka dostarczyła naszym weselnym gościom moc śmiechu oraz niezapomniane wrażenia. Uświetniła naszą weselną uroczystość. To fantastyczna zabawa, na małe i duże imprezy.”

Ewelina i Marcin Kaźmierczak

8 czerwca 2013 | Ślesin „Dziękujemy za wspaniałą imprezę i profesjonalna obsługę. Fotobudka była prezentem dla Naszych gości na przyjęciu weselnym i mamy naprawdę niesamowitą pamiątkę, Nasi goście również, ciągła kolejka w celu zrobienia kolejnych zdjęć zaowocowała masą fotek na facebooku. Masa śmiechu i dobrej zabawy nie tylko w trakcie imprezy . Polecamy jako atrakcje na przyjęcie weselne, ponieważ wszyscy uczestnicy imprezy byli zachwyceni my również oglądając później księgę, którą tworzyli podczas przyjęcia goście.”
 
image

Karol i Zuzanna

5 czerwca 2013 | Ołtarzew „Bardzo dziękujemy za wspaniałą obsługę na weselu w dniu 15 czerwca 2013 r. Fotobudka przysporzyła dużo radości naszym gościom, a pamiątkowe zdjęcia pozostaną na długie lata. Bardzo polecamy wszystkim fotobudkę!”

Tomasz Piotrowski

4 maja 2013 | Warszawa „Bardzo dziękujemy za genialne urozmaicenie naszego wesela, goście do dziś wspominają świetną zabawę podczas robienia zdjęć. My jesteśmy mile zaskoczeni dużym profesjonalizmem, sprawną obsługą i dużą elastycznością ekipy HAHA FOTO w stosunku do naszych wymagań. Jeszcze raz wielkie dzięki, jesteście super! Zdjęcia z fotobudki to naprawdę miła i wyjątkowa pamiątka!”
 
image

Mateusz Tomczyk

18 sierpnia 2012 | Warszawa „Zdecydowanie polecam! Choć od naszego wesela jest juz prawie rok to wciąż rodzina i znajomi przypominają nam jaka ogromna frajdę sprawiła im ta forma zabawy… Zdecydowanie będzie to super akcent do każdej uroczystości oraz świetny dodatek na filmie! Polecam!!!”

Karolina Adamik

15 września 2012 | Warszawa „Polecamy wszystkim, którzy chcą dodać szczyptę humoru do planowanej imprezy. My zdecydowaliśmy się na skorzystanie z budki podczas naszego wesela – pomysł był w 100% trafiony!!! Goście byli zachwyceni. Zabawa była genialna, a co najważniejsze zarówno my jak i goście otrzymaliśmy pamiątkę w postaci zdjęć, które z sentymentem będziemy mogli oglądać po latach. Pozdrawiamy!”
 
image

Mariola i Marek

31 maja 2014 | Zielonka „Fotobudka okazała się strzałem w dziesiątkę. Dostarczyła zabawy każdej osobie, niezależnie od wieku. Jest dobrym pomysłem na atrakcję imprezy, jak i na prezent-podziękowanie dla gości. Mimo, że fotobudkę zamówiłam 2 dni przed weselem, to i tak nie było problemu z jej dostarczeniem. Polecamy!”

Agata i Tomek

24 maja 2014 | Józefów „Fotobudka okazała się wspaniałym pomysłem, wesołą atrakcją wesela. Wszyscy goście zaśmiewając się robili sobie fotki, a album, który z tego powstał jest dla nas młodych piękną pamiątką. Wszystko było zorganizowane zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami, pan obsługujący fotobudkę bardzo sympatyczny, punktualny. Polecamy!”
 
image

Ania i Mariusz

31 maja 2014 | Drelów „Serdecznie polecamy! Fotobudka to wspaniały pomysł na urozmaicenie imprezy i dostarczenie gościom nowych i niezapomnianych wrażeń. Daje wiele zabawy i pozytywnych emocji. Nasi goście i my jesteśmy zachwyceni, nie tylko dobrą zabawą, ale również miłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną obsługą, potrafiącą dostosować się do każdych warunków.”

Agnieszka i Aleksander

26 lipca 2014 | Krzeczów „HAHAbudka była niesamowicie trafionym wyborem. Długo zastanawialiśmy się czym zaskoczyć naszych gości…Udało się to mało powiedziane. Okazało się to świetną atrakcją zarówno dla młodszych, jak i starszych:-) Zespół HAHAbudki bardzo zgrany, wszystko solidnie i rzetelnie wykonane, na czas…pomoc animatora okazała się dodatkowym atutem. A najważniejsze jest to, że zarówno my (w postaci księgi), jak i goście z fotkami wrócili do domów z niezapomnianymi wspomnieniami.”
 
image

Magda i Robert

20 czerwca 2015 | Ołtarzew „Dzięki Wam, HAHA FOTO, za extra atrakcję. Goście ubawili się po pachy… naprawdę atrakcja dla każdego! A album zdjęć i te wszystkie pamiątkowe wpisy…. REWELACJA! A mieliśmy wybrać inną atrakcję…. Jak dobrze, że wybraliśmy Was!”

Zosia i Michał

25 lipca 2015 | Łódź „Fotobudka retro zrobiła mega wrażenie na naszych gościach i tutaj największe dla Was podziękowania. Cała usługa wyglądała i przebiegła tak dobrze, jak sama fotobudka. Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Profesjonalizm w każdym calu. Dziękujemy. Gratulujemy. Polecamy.”
 
image

Natalia i Przemek

6 czerwca 2015 | Olszewnica Nowa „Jesteście najlepsi! Po prostu! Trafiliśmy do Was z polecenia i też będziemy Was polecać. Fotobudki też najlepsze! 100% do lansu!”

Anna i Bartosz

18 lipca 2015 | Jachranka „Dziękujemy za rewelacyjną weselną atrakcję. Goście nasi zrobili ogrom śmiesznych zdjęć, z których my będziemy śmiać się kolejne lata. Fotobudka wyglądała elegancko a na tym nam zależało. Pan asystent bardzo uprzejmy i pomocny. Wszystko super!”
 
image
 
Potrzebujesz więcej informacji na temat wynajmu fotobudki na wesele czy inną imprezę? Zgadzasz się, ze nasze fotobudki są najpiękniejsze w Polsce i chcesz już dokonać rezerwacji? Wypełnij formularz zapytania o ofertę. Oczekujemy na wiadomość od Ciebie.
uwaga
wywolujemy
salwy